Tropikalne Zdobienie + Nadbudowa Paznokcia Bazą Proteinową

Dziś dalszy ciąg wiosennych inspiracji! Tym razem zaprezentuję Wam nie tylko propozycje na manicure, ale również pokażę jak nadbudować paznokcia za pomocą bazy proteinowej.

Produkty Użyte

 

  • Eucaliptus (dostępny tutaj)
  • Mr White (dostępny tutaj)
  • Paint Gel (dostępny tutaj)
  • Master Art 004 i 006 (dostępny tutaj)
  • Wet Look (dostępny tutaj)
  • Baza Proteinowa (dostępny tutaj)
Baza Do Zadań Specjalnych

Zanim zacznę opisywać nadbudowę paznokcia warto zacząć od paru słów na temat Bazy Proteinowej od Indigo, która dzięki swoim właściwościom nadaje się nie tylko jako zwykła baza pod klasyczny manicure hybrydowy. Baza proteinowa jest przeznaczona także do przedłużenia lub nadbudowy płytki paznokcia (w przypadku płaskich lub zdeformowanych paznokci), a na dodatek jest gwarancją trwałego manicure hybrydowego.

    

Nadbudowa Paznokcia

Czas zaprezentować wychwalaną bazę proteinową w akcji! Baza jest bardzo prosta do nakładania, praktycznie sama tworzy nam na paznokciu piękną krzywą. Nie wierzycie? Przekonajcie się sami!

Manicure rozpoczynam oczywiście od odtłuszczenia płytki. Na wypiłowane i zmatowione paznokcie nakładam cleaner.

8

Następnie, aby manicure hybrydowy był bardziej trwały, nakładam primer bezkwasowy.

9

Teraz przyszedł czas na gwiazdę wieczoru. Zaczynam od nałożenia standardowej, cienkiej warstwy bazy. Następnie na NIEUTWARDZONĄ warstwę nakładam większą ilość produktu w ok. 1/3 długości paznokcia patrząc od skórek (tak jak przy budowie paznokci żelem). Nakładam kroplę bazy, dociskam lekko parę razy do paznokcia, przeciągam powolnym ruchem w okolice wolnego brzegu. Nadmiar bazy ściągam na boki za pomocą pędzelka do zdobień Master Art 004. UWAGA! Należy pamiętać, że z bazą pracujemy szybko! Produkt rozlewa się na boki i poziomuje dzięki czemu tworzy nam piękną krzywą. Przy nadbudowie każdy paznokieć utwardzamy osobno!

10

11

Po utwardzeniu sprawdzamy, czy baza dobrze rozłożyła się na paznokciu. Jeśli nie, możemy wypiłować ładny kształt paznokcia, dokładnie tak samo jak w przypadku przedłużania żelowego.

Tropikalne Zdobienia

Po nałożeniu bazy na paznokcie nakładam dwie warstwy lakierów Mr White oraz Eucaliptus z nowej kolekcji We Are Colors.

12

13

Za pomocą Paint Gelu oraz pędzelka Master Art 006 maluję geometryczne wzory.

14

15

16

Na koniec za pomocą pędzelka 004 oraz koloru Eucaliptus dodaję liście.

17

Całość zabezpieczam ulubionym topem Wet Look.

18