Tropikalne Zdobienia + Ombre Hybrydami

Jak wykonać Ombre Hybrydami i Gąbeczką? Dziś zaprezentuję Wam moją propozycję na proste, tropikalne, wakacyjne zdobienie!

Jak wykonać ombre hybrydami?

Przy zdobieniu typu ombre najważniejsza jest pigmentacja produktów. Nie wykonamy ładnego przejścia każdą hybrydą. Niektóre produkty hybrydowe wymagają odpowiedniej techniki, ombre hybrydowe może być wykonywane na kilka sposobów (np. przez wcześniejsze nałożenie białego podkładu na cały paznokieć lub jego część dla uzyskania dobrego efektu przy słabiej kryjących hybrydach). Ja dziś zaprezentuję Wam najbardziej popularny, przy użyciu dwóch hybryd i gąbeczki.

Produkty Użyte
  • Hedonista (dostępny tutaj)
  • Transparent The One (dostępny tutaj)
  • Super Matte (dostępny tutaj)
  • Master Art 005 (dostępny tutaj)
  • Gąbeczka do ombre (dostępny tutaj)
  • Żel do zdobień Arte Brillante – Black Poison (dostępny tutaj)
Tropikalne Zdobienie

Zawsze modne ombre ozdobiłam prostymi w wykonaniu tropikalnymi listkami. Wzory namalowałam za pomocą żelu arte brillante oraz pędzelka nr 005. Żele z linii arte brillante lub paint gel świetnie nadają się do tego typu zdobień są odpowiednio napigmentowane i gęste – co umożliwia długą pracę nad wzorem bez rozlewania się produktu na powierzchni paznokcia. Dodatkowo żele Arte Brillante nie wymagają pokrywania topem. Ja jednak zabezpieczyłam wzór warstwą topu aby osiągnąć matowy efekt.

Matowe Wykończenie

Cała stylizacja została wykończona topem Super Matte. Jest to nowy top matowy firmy Indigo. Uwaga! Każdy mat się brudzi! Ale jest na to łątwy sposób. Wystarczy przemyć stylizację zmyawczem do paznokci (najlepiej bez acetonu). Czyszcząc top możemy zachować piękne matowe wykończenie przez ok. 4 tygodnie!

Zapraszam na Tutorial krok po kroku na YouTube:

zdobienia tropikalne hedonista mat 01

zdobienia tropikalne hedonista mat 03

zdobienia tropikalne hedonista mat 04

zdobienia tropikalne hedonista mat 05

zdobienia tropikalne hedonista mat 06