Pastelove Ombre

Coraz cieplej robi się nie tylko za oknem. Czas zdjąć sweterki i postawić na radosne, ciepłe, wiosenne zdobienia! Jednym z najpopularniejszych wiosenno – letnich zdobień jest ombre. Nie jest ono czasami łatwe do wykonania. Najbardziej, przy zdobieniu ombre, liczy sie napigmentowanie lakierów którymi wykonujemy owy manicure.

Niemniej ważną kwestią jest dobór odpowiedniej gąbeczki do cieniowania lakieru. Osobiście używam gąbeczek do nakładania podkładu z marketu lub drogerii (ostatnio kupowałam moje w hebe). Takie gąbeczki znajdziecie również w hurtowniach i sklepach kosmetycznych. Zawsze po zakupie takich gąbeczek myję je pod bieżącą wodą i pozostawiam do wysuszenia. Następnego dnia (lub po paru godzinach) chowam je do woreczka foliowego. Myję je aby zminimalizować ilość pyłków które czasami przyczepiają się do warstwy dyspersyjnej lakieru przy wykonywaniu ombre.

Gąbeczka przydaje się do zdobienia poziomego , jeśli chcecie wykonać ombre pionowe wystarczy użyć pędzelka od jednego z lakierów.

Dziś pokażę Wam tutorial na pastelowe ombre wykonane lakierami z wiosennej kolekcji Natalii Siwiec dla Indigo z ubiegłego roku. Wybrałam właśnie te lakiery ponieważ są to oryginalne i przecudowne odcienie, które niestety sprawiają niektórym trudności przy wykonywaniu ombre.
 


 
Oto cała lista produktów użytych w filmiku:
• Beach, Please (dostępny tutaj)
• Discoteca Kiss (dostępny tutaj)
• Ibiza Chill (dostępny tutaj)
• Nevermint (dostępny tutaj)
• Crystal Top Coat (dostępny tutaj)
• Sugar Effect Gel (dostępny tutaj)

 
 

ombre manicure hybrydowy tutorial diy 03

ombre manicure hybrydowy tutorial diy 04

ombre manicure hybrydowy tutorial diy 05

ombre manicure hybrydowy tutorial diy 06

ombre manicure hybrydowy tutorial diy 07

ombre manicure hybrydowy tutorial diy 08

ombre manicure hybrydowy tutorial diy 10