Nowości od Indigo

W dzisiejszym poście zaprezentuję Wam dużą dawkę nowości od Indigo! Firma zaprezetowała aż 15 nowych lakierów hybrydowych, 5 Syrenek Neons oraz nowy pyłek … Pixel Effect.

 

Kolekcja Miami By Natalia Siwiec
 
Nowa kolekcja lakierów skłąda się z 10 tęczowych, pastelowych odcieni oraz 5 odcieni nude. Krycie lakierów zaskoczyło mnie pozytywnie (poza jednym rodzynkiem – Miami Nude, nieskończona ilość warstw i tak prześwituje :/ ).
Chciałabym wymienić swoich faworytów z tej kolekcji, ale ciężko się zdecydować na kilka najlepszych. Na pewno mogę wyróżnić kolor Too Many Colors – jest to przecudowny nude. Nie wiem co go tak wyróżnia, ale ma coś w sobie co przyciąga uwagę 🙂 Kolejny kolor , który mnie zaintrygował to Call Me a Unicorn. Osobiście przepadam bardziej za różowymi kolorami ale ten odcień niebieskiego jest wyjątkowy, wpada lekko w … hmm fiolet? Wydaje mi się , że fiolet ale nie chce nikogo wprowadzać w błąd, bo to baaaaardzo delikatny akcent fioletu 🙂 Muszę jeszcze wspomnieć o kolorze My Summer Mellons. Muszę, ponieważ jest to brzoskwiniowy kolor, a ja kocham ten odcień 😉 Zresztą nie tylko ja, brzoskwiniowe odcienie z każdej kolekcji Indigo są bestsellerami (jak Ibiza Chill czy Be Cool).

Zapraszam na filmik w którym prezentuję całą kolekcję lakierów:
 

 
 
 
 
Syrenki Neons
 
W sklepie Indigo znajdziecie również 5 nowych odcieni Syrenki w Neonowej odsłonie. Nowe kolory syrenek to: żółty, zielony, czerwony, różowy i fioletowy. Syrenki dają świetny efekt nie tylko nałożone tradycyjnie (wtarte w warstwę dyspersyjną lakieru), ale również jako tzw. 'efekt szronu'.

 
W tutorialu pokazuję 2 sposoby nakładania nowych pyłków:
 
 


 
Efekt Kopciuszka / Pixel Effect
 
Ostatnią nowością od Indigo jest przepiękny pyłek Pixel Effect. Jeśli lubisz błyskotki to zdecydowanie pyłek dla Ciebie 😉 Pixel możemy nakładać również na dwa sposoby (tradycyjnie jak syrenkę i na tzw 'efekt szronu') . Na każdym kolorze kopciuszek wygląda zjawiskowo! Zapraszam na tutorial:
 

 
 
 
Linki do wszystkich nowości:
• Kolekcja Miami (dostępny tutaj)
• Syrenki Neons (dostępny tutaj)
• Pixel Effect / Efekt Kopciuszka (dostępny tutaj)
 
 
 

efekt kopciuszka pixel effect indigo 01

efekt kopciuszka pixel effect indigo 02

efekt kopciuszka pixel effect indigo 03

efekt kopciuszka pixel effect indigo 04

efekt syrenki neons indigo 01

efekt syrenki neons indigo 02

efekt syrenki neons indigo 03