5 trików, które powinna znać każda stylistka paznokci

Każda z nas codziennie posługuje się wieloma trikami aby ułatwić swoją pracę. Dziś zdradzę Wam 5 moich trików dotyczących stylizacji paznokci. Część z nich możliwe, że już znacie z moich poprzednich filmików – jeśli oglądaliście je uważnie 🙂

   

1 trik

Nie przedłużając, pierwszym trikiem jest malowanie pod same skórki pędzelkiem do zdobień. Niestety zwykłym pędzelkiem od lakieru często nie jesteśmy w stanie położyć koloru pod same skórki. W tym przypadku bardzo pomocny jest pędzelek do zdobień. Mój ulubiony to pędzelek master art nr 004 od Indigo.
  

2 trik

Zastanawiacie się na co przykleić cyrkonie aby wytrzymały aż do kolejnego uzupełnienia? Polecam bazę proteinową od Indigo. Jest świetna do różnego rodzaju cyrkonii.

  

3 trik

Macie problem z aplikacją cyrkonii na paznokieć? Tu z pomocą przychodzi … zwykła kredka świecowa 🙂 Kredka idealnie nadaje się o małych świecidełek. Za jej pomocą z łatwością podniesiemy cyrkonię z pojemniczka i łatwo upuścimy cyrkonię na paznokieć.

  

4 trik

Nie wiecie czym wyczyścić pędzelek aby go nie uszkodzić? Tutaj doskonale sprawdza się baza hybrydowa (lub top). Niewielką ilość bazy umieść na waciku, następnie wyczyść pędzelek.

  

5 trik

Jeśli masz problemy z małymi brudami przy wykonywaniu ombre, spróbuj triku szablonem. Przed wykonaniem cieniowania wyczyść gąbeczkę o klejącą stronę szablonu. Brudy z gąbeczki zostaną na szablonie zamiast na paznokciu.

Jeśli chcecie zobaczyć wszystkie triki krok po kroku zapraszam na filmik na youtube:

Kategoria:

09.12.2018

Aniela